Отримання розрахунку

Заповніть форму і ми зв'яжемося у найближчий час

Меню
Меню

Наші послуги

Хто ми? Познайомтеся з Tip-Trans

Наші Послуги

Залізничні перевезення

Ми пропонуємо економічно вигідні, безпечні, і швидкі логістичні маршрути, митне оформлення і відправку зі складу на станцію. Незалежно від наповненості контейнера або вагона, товар завжди відправляється строго за графіком в зазначений день. ЖД перевезення вважаються найшвидшими і найбезпечнішими. Збереження вантажу забезпечується гарною охороною на залізничних розв'язках, а самі контейнери пломбуються і закриваються. Таким чином, ми доставляємо товар в цілості й схоронності, в потрібний пункт, в зазначений час.

Митно-брокерські послуги

Компанія «Тіп-Транс» організовує експортне та імпортне оформлення вантажів, від розмитнення вантажів та міжнародних вантажних перевезень до відправки збірних вантажів, для будь-якого виду вантажу. Спектр надаваних компанією послуг дуже широкий, що дозволяє закрити всі питання з приводу митного оформлення. Експортне митне оформлення дозволяє уникнути проблем на кордоні і виключає довгі затримки через неправильно оформлену документацію

Ремонт рухомого складу

«Тіп-Транс» здійснює професійний поточний, деповський і капітальний ремонт вантажних вагонів. Організація ремонтного процесу побудований таким чином, щоб максимально скоротити час простою вагонів і гарантувати найкращу якість ремонтних послуг. При ремонті ми використовуємо тільки сучасне і перевірене обладнання для відповідності вимогам міжнародних стандартів якості. Ми надаємо широкий спектр ремонтних послуг в сфері залізничного транспорту, від фарбування вагонів до ремонту колісних пар.

Реалізація продукції

Маючи велику різноманітність продукції, ми завжди можемо замовити для вас потрібний матеріал в потрібному обсязі. Щебінь, пісок, цемент, керамзит та інші сипучі матеріали ми надаємо відразу з розрахунком вартості доставлення на 1 тонну і всією необхідною інформацією.

Інформаційний супровід рухомого складу

Ми здійснюємо контроль вантажів по всіх Україні та іншим державам, укладаємо договори і угоди на транспортно-експедиційне обслуговування при перевезеннях транзитних і експортно-імпортних вантажів, укладаємо договори з АТ «Укрзалізниця», заповнюємо і оформляємо перевізні документи, і, що найважливіше, надаємо інформацію про місцезнаходження вагонів, стан навантаження і вивантаження, сам вантаж, маршрут руху і технічний стан та затримку вагонів на шляху прямування. До того ж, ми реєструємо нові жд вагони, і надаємо розрахунок вартості перевезень у власних вагонах або у вагонах Філії «ЦТЛ» АТ «Укрзалізниця».