1

Завантаження...

Послуги компанії Tip-Trans

01

Залізничні перевезення

ЖД перевезення це оптимальний і недорогий спосіб транспортування товарів всередині континентів. Великою перевагою є наявність підготовленого шляху - спеціалізованих рейок, які дозволяють локомотиву розганятися до 100 км / год і повністю виключають затримки через затори, які так часто виникають при транспортуванні вантажів автомобільним транспортом. Перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом - найкращий варіант, адже залізничні перевезення безпечніші, ніж автомобільні транспортування і набагато дешевші, ніж авіаційні. Відправлення залізничним транспортом гарантує безпечну доставку потрібного вантажу в місце доставки за кілька днів.

Детальніше

Митно-брокерські послуги

Митний брокер компанії Тіп-Транс організовує експортне, а також імпортне митне оформлення: розмитнення вантажів, міжнародні вантажоперевезення, відправка збірних вантажів - це тільки кілька пунктів з великої сфери послуг, якими займається компанія. Тіп-Транс надає послуги митного оформлення вантажів будь-якого виду. Експортне митне оформлення дозволяє уникнути проблем на кордоні і виключає довгі затримки на ній через неправильно зібрану документацію.

Детальніше
02
03

Ремонт рухомого складу

Технічне обслуговування вагонів це обов'язковий комплекс дій, який орієнтований на підтримку коректної роботи рухомого складу. Головні критерії перевірки якісного ТО - працездатність, а також справність вагонів. Для постійного активного використання вагонного парку і його підтримки в зразковому робочому вигляді, використовується міжнародна технологія ремонту вагонів - система стандартів якості ISO 9001-2009. Для швидкості виконання ремонту в процес втягнуті робочі різних спеціальностей одночасно. Слюсар з ремонту рухомого складу працює в професійній команді і володіє необхідними знаннями для того, щоб здійснити першокласний ремонт рухомого складу. Система технічного обслуговування і ремонту вагонів компанії Тіп-Транс в усіх відношеннях відповідає міжнародним стандартам якості. Для своєї роботи ми застосовуємо тільки сучасне перевірене обладнання, адже дійсно хороший ремонт рухомого складу це, в першу чергу, відповідність актуальним вимогам і стандартам якості. Також компанія надає такі послуги, як ремонт буксового вузла, терміновий ремонт вагонів, ремонт колісних пар вантажних вагонів і багато інших видів ремонтів в сфері залізничного транспорту.

Детальніше

Реалізація продукції

Продукція нашої компанії дуже різноманітна.У нас завжди є в наявності всі види сипучих матеріалів, таких як: щебінь, пісок, цемент, керамзит і інші, тому Ви в будь-який час зможете замовити потрібний для Вас матеріал і обсяг. Ми надаємо інформацію відразу з розрахунком вартості доставки на 1 тонну.

Детальніше
04
05

Інформаційний супровід рухомого складу

Ми здійснюємо контроль проходження вантажів по території України та інших держав. Укладаємо довгострокові договори і угоди на транспортно-експедиційне обслуговування при перевезеннях транзитних і експортно-імпортних вантажів з наданням експедиційного сервісу. Укладаємо договори з АТ «Укрзалізниця». Так само займаємося реєстрацією нових залізничних вагонів. Надаємо розрахунок вартості перевезень у власних вагонах і в вагонах Філії «ЦТЛ» АТ «Укрзалізниця». Заповнюємо і оформляємо перевізні документи. Ми надаємо інформацію про місцезнаходження вагонів, про їх завантаження / розвантаження і про перевезений вантаж, а також інформацію про маршрут руху. Ви також зможете дізнатися про технічний стан і про затримки вагонів на шляху прямування.

Детальніше

Залізнична транспортна компанія TIP-TRANS

Компанія Тіп-Транс надає залізничні послуги різних видів в сфері залізничних перевезень. У нашій компетенції:

  • 1. залізничні перевезення збірних вантажів;
  • 2. швидка жд доставка вантажів будь-яких типів;
  • 3. залізничні перевезення негабаритних вантажів;
  • 4. організація перевезень вантажів;
  • 5. перевезення контейнерів залізничним транспортом;
  • 6. складання всіх потрібних митних документів для транспортування міжнародних вантажів;
  • 7. професійне експедирування вантажів.

Логістика залізничних перевезень вважається досить популярним напрямом в транспортній логістиці, на частку таких перевезень припадає близько 40 відсотків усіх перевезень в світі. Виключно залізничні перевезення дозволяють доставити деякі види вантажу в багато регіонів різних країн. Такий вид транспортування відрізняється підвищеним рівнем безпеки, низькими тарифами і швидкістю виконання зробленого замовлення.

Для того, щоб займатися транспортуванням вантажів, обов'язково потрібно дотримуватися правил перевезення вантажів в контейнерах залізничним транспортом. Вони регулюються наказами Міністерства транспорту та зв'язку України. Наша компанія дотримується всіх затверджених норм і існуючих правил на території України та поза її межами.

Калькулятор вартості

Наші партнери