1

Завантаження...

Новини компанії Tip-TransПереваги залізничного транспорту

Організація міжнародних перевезень залізничним транспортом з року в рік набирає все більшої популярності. Цим видом транспорту можна здійснити перевезення небезпечних, негабаритних і легкозаймистих вантажів з мінімальним ризиком. Інноваційні рефрижераторні вагони дозволяють транспортувати швидкопсувні продукти в потрібну точку в цілісності й збереженості за мінімальну кількість часу. Жд індустрія має ряд особливостей і переваг, як будь-який інший транспорт для перевезення вантажів. В силу своїх функціональних здібностей, локомотив дозволяє створити величезний ланцюжок з вагонів, які повністю завантажені товаром, що робить такий вид транспортування дуже вигідним. Залізничні перевезення справляються з великим обсягом вантажу не вимагаючи для цього великих сум.

Детальніше


Міжнародні перевезення вантажів

Міжнародні вантажоперевезення вимагають обов'язкового переліку митних документів для законного та безпечного транспортування вантажу. Для оптимізації цього процесу існують правила митного оформлення, які регулюють міжнародні мультимодальні перевезення. Пункт митного оформлення неодмінно вимагатиме пакет документів, який обов'язковий для випадків, коли людина хоче імпортувати товари з-за кордону або навпаки, здійснити їх експорт.

Детальніше


Вантажоперевезення сипучих матеріалів

Залізничні перевезення будівельних матеріалів залишається фаворитом серед середніх і великих підприємців. Такий вид транспортування має низьку вартість і оперативність виконання. Динаміка зростання затребуваності говорить про зростаючу популярність залізничні перевезення. Прокладаються нові дороги, які дозволять перевезти вантаж в найвіддаленіші куточки земної кулі. Ретельно порівнявши всі види транспортувань, можна з упевненістю заявити, що залізничні перевезення це найоптимальніший варіант для доставки вантажу в потрібне місце. Таке перевезення буде відрізнятися безпекою вантажу, швидкістю доставки товару, дешевизною виконуваного замовлення. Виходячи з цих трьох чинників, стає зрозуміло, що залізничні перевезення це кращий варіант як для дрібних, так і для великих підприємців. Залізничний транспорт зможе доставити будь-який вид вантажу в потрібне місце.

Детальніше


Класифікація та основні типи вагонів

Для транспортування різних видів вантажу потрібні різні платформи для їх перевезення. Види вагонів і їх конструкції відрізняються в залежності від призначення.

Детальніше

Наші партнери