Отримання розрахунку

Заповніть форму і ми зв'яжемося у найближчий час

Меню
Меню

Міжнародні перевезення вантажів

Міжнародні вантажоперевезення вимагають обов'язкового переліку митних документів для законного та безпечного транспортування вантажу. Для оптимізації цього процесу існують правила митного оформлення, які регулюють міжнародні мультимодальні перевезення.

Пункт митного оформлення неодмінно вимагатиме пакет документів, який обов'язковий для випадків, коли людина хоче імпортувати товари з-за кордону або навпаки, здійснити їх експорт.

Ми надаємо митно-брокерські послуги всіх типів. 2 основних види митного оформлення вантажів це:

1.

митне оформлення експорту з України - очищення товару вважається менш трудомістким процесом. Такий вид ТО актуальний для підприємців, які планують реалізувати свій товар за кордоном;

2.

митне оформлення імпорту в Україну - розмитнення є найбільш поширеним видом митного оформлення, адже багато клієнтів хочуть без проблем доставити та реалізувати вантаж в Україні.

Доставлення збірних вантажів компанією Тіп-Транс має на увазі безпечне і якісне транспортування товару в потрібне місце в найкоротші терміни. Наш клієнт відразу ж отримує розрахунок вартості міжнародного перевезення вантажу, і таким чином - спрощене митне оформлення. Якщо Ви не плануєте детально вивчати всі нюанси непростої процедури митного оформлення документів і ризикувати штрафом за простій вантажу (або навіть його конфіскацією) - звертайтеся до брокера по розмитненню Тіп-Транс. Ми зберемо всі потрібні дозвільні документи, впорядкуємо їх, оформимо митні декларації й подамо їх до відповідних інстанцій, де митні представники підтвердять правильність пакета документів і зможуть приступити до перевірки вантажу. Ми надаємо професійну консультацію по всіх питаннях, якими задаються наші клієнти. Ми націлені тільки на позитивний результат роботи з мінімізацією витрат грошей і дорогоцінного часу наших клієнтів.