Отримання розрахунку

Заповніть форму і ми зв'яжемося у найближчий час

Меню
Меню

Митно-брокерські послуги

Транспортування вантажу залізничним транспортом є одним з найбезпечніших і дешевих видів доставлення вантажів - як внутрішніх, так і міжнародних. У багатьох країнах конструкція рейок спроєктована однаково, що дозволяє перевезти товар через багато країн без зайвих зупинок. Залізничний транспорт дійсно кращий варіант, коли мова йде про міжнародні вантажі. Але саме на перетині кордону можуть виникнути труднощі в плані митного оформлення залізничних вантажів і розмитнення товару в цілому. Для того, щоб пройти міжнародний кордон в обов'язковому порядку потрібно провести комплекс дій, який називають "митне оформлення вантажів". Товари, які куплені за межами України, можуть бути випущені у вільний обіг у нашій країні тільки після сплати обов'язкових платежів і митного очищення вантажу.

Митний брокер компанії Тіп-Транс організовує експортне, а також імпортне митне оформлення: розмитнення вантажів, міжнародні вантажоперевезення, відправлення збірних вантажів - це тільки кілька пунктів з великої сфери послуг, якими займається компанія.

Тіп-Транс надає послуги митного оформлення вантажів будь-якого виду. Експортне митне оформлення дозволяє уникнути проблем на кордоні й виключає довгі затримки на ній через неправильно зібраної документації.

Укладаючи угоду з нами нашому клієнтові надається:

1.

професійна консультація митного брокера;

2.

послуги брокера по розмитненню;

3.

калькуляція митних платежів;

4.

повністю налагоджений процес митного оформлення;

5.

збір потрібних документів і їх правильне оформлення;

6.

надання зібраних документів до митних органів;

7.

ретельний контроль за правильним і своєчасним виконанням всіх процедур;

8.

оптимізація витрат на затвердження документів;

8.

повне митне очищення вантажу.

Ми робимо все, щоб працюючи з нами, Вам нема про що було турбується. Митні брокерські послуги компанії Тіп-Транс проводяться просто, швидко і, головне, якісно, ​​мінімізуючи витрати Ваших грошей, часу і нервів. Ми несемо 100% відповідальність за успішний результат процесу оформлення митних документів і своєчасне транспортування вантажу.