1

Завантаження...

Митно - брокерські послуги залізничних вантажів

Митне оформлення вантажів

Транспортування вантажу залізничним транспортом є одним з найбезпечніших і найдешевших видів доставки вантажів - як внутрішніх, так і міжнародних. У багатьох країнах конструкція рейок спроектована однаково, що дозволяє перевезти товар через велику кількість країн без зайвих зупинок. Навіть якщо і доведеться перекладати товар, то такий процес займе мінімум часу. Залізничний транспорт є дійсно хорошим варіантом, коли мова йде про міжнародні вантажі. Особливо, якщо потрібно перевезти швидкопсувні товари - вантаж буде направлений на прямо на митницю без зайвих зупинок. Але саме на перетині кордону можуть виникнути труднощі в плані митного оформлення залізничних вантажів і розмитнення товару в цілому.

Для того, щоб пройти міжнародний кордон в обов'язковому порядку потрібно провести комплекс дій, який називають "митне оформлення вантажів".

Використовуючи послуги митного оформлення можна безперешкодно покинути межі однієї країни і перетнути кордон іншої, уникнувши штрафних санкцій, конфіскації майна, а в деяких випадках навіть арешту осіб, які беруть участь у процесі. Товари, які куплені за межами України, можуть бути випущені у вільний обіг у нашій країні тільки після сплати обов'язкових платежів і митного очищення вантажу. Виконання всіх встановлених правил забезпечує повну безпеку для власників товару, його перевізників і самого грузу. Процедура митного оформлення вантажів в Україні регулюється Митним кодексом України. У ньому можна знайти певний порядок митного оформлення вантажів.

Митний брокер послуги TIP-TRANS

Митний брокер компанії Тіп-Транс організовує експортне, а також імпортне митне оформлення: розмитнення вантажів, міжнародні вантажоперевезення, відправка збірних вантажів - це тільки кілька пунктів з великої сфери послуг, якими займається компанія. Тіп-Транс надає послуги митного оформлення вантажів будь-якого виду. Експортне митне оформлення дозволяє уникнути проблем на кордоні і виключає довгі затримки на ній через неправильно зібрану документацію.

Вартість митного оформлення вантажу обговорюється з нашим експертом, ціна процедури визначається в залежності від типу вантажу, його габаритів і маршрут транспортування. Компанія Тіп-Транс займається міжнародними вантажними перевезеннями та надає послуги оформлення всіх потрібних документів відповідно до законодавства України. Митні формальності на території України регулюються Податковим і Митним кодексами і Конституцією, а також численними міжнародними наказами та актами. Процес оформлення митних документів відрізняється в залежності від виду процедури: імпорт, експорт, транзит, ввезення, вивезення, реімпорт, реекспорт і тд. Для кожного виду процедури передбачені свої варіанти оформлення, з урахуванням всіх тонкощів і нюансів. Для того, щоб не розгубитися серед гір всіх цих документів варто знайти професійного партнера - митного брокера, який розрахує потенційні витрати, спрогнозує можливі ризики і майстерно проведе процес розмитнення згідно з чинним законодавством України в найкоротші терміни.

Переваги співпраці з нашою компанією

Транспортування вантажів - дуже відповідальне завдання, адже воно включає в себе такий специфічний процес, як розмитнення вантажів. Цей процес вимагає знань потрібних законів, а також досвіду в цій сфері. Будь-який, навіть самий маленький, недолік в документації може істотно вплинути на всю процедуру розмитнення і зробити її некоректною, що може спричинити досить неприємні наслідки для всіх сторін угоди. У разі нестачі документів процес також призупиняється. Щоб цього уникнути, варто звернутися в професійний відділ митного оформлення компанії Тіп-Транс. Укладаючи угоду з нами нашому клієнтові надається:

  • 1. професійна консультація митного брокера;
  • 2. послуги брокера по розмитненню;
  • 3. калькуляція митних платежів;
  • 4. повністю налагоджений процес митного оформлення;
  • 5. збір потрібних документів і їх правильне оформлення;
  • 6. надання зібраних документів до митних органів;
  • 7. ретельний контроль за правильним і своєчасним виконанням всіх процедур;
  • 8. оптимізація витрат на затвердження документів;
  • 9. повне митне очищення вантажу.

Ми робимо все, щоб працюючи з нами, Вам не було про що турбуватися. Митні брокерські послуги компанії Тіп-Транс проводяться просто, швидко і, головне, якісно, мінімізуючи​ витрати Ваших грошей, часу і нервів. Ми несемо 100% відповідальність за успішний результат процесу оформлення митних документів і своєчасне транспортування вантажу. В нашій базі зустрічаються великі і дуже вимогливі клієнти, адже саме до нас можна звернутися з будь-якими питаннями, які пов'язані з митним оформленням документів.

Калькулятор вартості

Наші партнери